Zapraszamy panie na wyjątkowe warsztaty “Przestrzeń Kobiet”.

  Wydarzenie odbędzie się 6 marca, w sobotę, w Centrum Kultury w Popielowie.

  Ruszamy od godziny 11:00, kończymy o 18:00 .

  Obowiązują zapisy!  Impreza biletowana!

  Koszt całodniowych warsztatów plus smaczny, zdrowy posiłek i kawa – 75 zł.

  Można jednak zakupić bilet na poszczególne warsztaty w cenie 40 zł, z posiłkiem 50 zł.

  Zgłoszenia prosimy kierować na adres email: kultura.imprezy@popielow.pl

  lub pod numerem telefonu: (77) 469 21 93

  Jeśli chcecie zrobić przyjemność wyjątkowej kobiecie, możecie zakupić Voucher na całodniowy warsztat lub wybrany przez Was.

  Bilety i Vouchery dostępne w sekretariacie Centrum Kultury.

  Możliwość zapłaty gotówką, jak również przelewem rachunek bankowy:

  Szczegółowe informacje, a tym numer rachunku, podamy po dokonaniu zapisu drogą mailową.

   

  Poniżej podajemy więcej szczegółów o wydarzeniu

  Zapraszamy na warsztaty dla kobiet “PRZESTRZEŃ KOBIET”
  6.03.2021. Centrum Kultury w Popielowie
  Zrób sobie prezent i podaruj czas tylko dla siebie. Oderwij się od codzienności, pośpiechu, niech to będzie piękny i uśmiechnięty dzień. A może chcesz podarować taki prezent bliskiej osobie?
  Zaplanowaliśmy dla Ciebie cały dzień warsztatów i atrakcji. Możesz wziąć udział w całości lub wybrać konkretny warsztat.
  PROGRAM:
   
  1. KRĘGOSŁUP W RUCHU
  (godz.11.00-12.30)
  Przeciągamy się. Oddychamy. Odnajdujemy radość w płynnym ruchu i sięganiu w przestrzeń.
  “Kręgosłup w ruchu” to zajęcia oparte o metodę Gyrokinesis. Jest to rodzaj treningu ruchowego angażujący całe ciało, zwiększający zakres ruchu i budujący funkcjonalną siłę ciała poprzez ćwiczenia ułożone w płynną, rytmiczną sekwencję. Podstawą jest praca nad ruchomością kręgosłupa, jego elastycznością, wydłużeniem i wzmacnianiem mięśni posturalnych. Świadoma praca z oddechem pozwala otwierać kanały energetyczne i stymuluje układ nerwowy, zespalając ruch, oddech i uważność umysłu w jedno efektywne i przyjemne doświadczenie, które przypomina taniec.
  Podczas zajęć dbamy o swoje stawy, poprawiamy kondycję, wzmacniamy i wydłużamy kręgosłup, rzeźbimy sylwetkę, poszerzamy zakresy ruchu, a przy tym mamy sporo zabawy:)
  Ćwiczymy boso lub w skarpetach.
   
  12.30-13.00- przerwa na kawkę
   
  2. “EMOCJE W RUCHU”
  (godz.13.00- 14.30)
  Warsztat ruchowo- taneczny pozwalający uwolnić emocje, dający radość z ruchu. Będziemy łączyć elementy tańca integracyjnego, contact improwizacji. Poszukiwać otwartości, odwagi i energii płynącej ze wspólnych działań. Niepotrzebne są umiejętności taneczne, działamy w myśl zasady “każdy nasz ruch już jest tańcem”. Na warsztat przyda się wygodny strój.
  14.45- 15.30 – Obiad
  3. “ZIOŁA DLA ZDROWIA I URODY” (godz.15.45- 18.00)
  Naturalne, holistyczne sposoby na zdrowe ciało, pogodę ducha, poziom energii życiowej, odżywianie skóry od wewnątrz i zewnątrz. Podczas warsztatów każda z uczestniczek będzie mogła, pod okiem fachowca, wykonać własny krem do pielęgnacji ciała.
   
  Prowadzący warsztaty:
  Anna Barszczewska
  tancerka, choreografka, instruktor tańca i ruchu, terapeutka masażu tajskiego. Od wielu lat działa w zakresie szeroko pojętej pracy z ciałem, łącząc taniec, nauczanie ruchu, zainteresowanie rozwojem motorycznym i koordynacją ruchową z pracą opartą na dotyku, jaką jest tajski masaż jogiczny.
  Julia Gleń
  Reżyser teatralny, aktorka Teatru Ruchu Zapadnia, Uczestniczka ogólnopolskich i międzynarodowych warszatów i projektów, teatralnych i tanecznych. Pracuje w obszarach ruchu, teatru I tańca (pantomima, contact improwizacja, contemporary, modern)
  Tomasz Bednarek
  Mikrobiolog, pasjonat naturalnych metod leczenia, znawca ziół i ich dobroczynnego wpływu na kondycję psychofizyczną człowieka. Od lat zajmuje się ziołolecznictwem, należy też do Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów.
  Pan Tomasz posiada ogromną wiedzę, którą potrafi w sposób przystępny i łatwy przekazać. Jego komunikatywność, życzliwość i otwartość sprawia, że na indywidualne konsultacje do Pana Tomasza ustawia się po warsztatach długa kolejka chętnych.
   
  Koszt udziału:
  – 75 zł za cały dzień (wszystkie warsztaty + obiad)
  – 40 zł za warsztat Kręgosłup w ruchu + Emocje w ruchu
  – 4O zł za warsztat Ziołolecznictwo + Zrób własny krem
  Zapisy przyjmowane są telefonicznie:
  (77) 46 92 193
  lub mailowo na adres: kultura.imprezy@popielow.pl
  Warunkiem wzięcia udziału jest wcześniejsze zgłoszenie i opłacenie warsztatów do dnia 3. 03. 2021. Po zapisaniu się otrzymasz informacje o formie i możliwości płatności
  Jeśli chcesz zrobić prezent bliskiej osobie dostępne są również ozdobne vouchery- zaproszenia na Dzień Kobiet do odebrania w sekretariacie Centrum Kultury.
  Warsztaty odbędą się w zamkniętej grupie, a liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. W zajęciach mogą wziąć udział tylko osoby zdrowe. Warunkiem wstępu na zajęcia jest wypełnienie i podpisanie niezbędnej dokumentacji uczestniczki – oświadczenie o stanie zdrowia i zasad związanych z zachowaniem norm sanitarnych. Szczegółowe informacje zostaną podane po dokonaniu zapisu.

  Galeria zdjęć:

  • Dzień Kobiet w Centrum Kultury!  Data publikacji: 2021-03-24 21:50:12