Zespół taneczny Euforia powstał w 2012 roku przy SCKTiR w Popielowie. Grupa wykonuje układy taneczne z pomponami z wykorzystaniem elementów gimnastyki, akrobatyki oraz różnych stylów tanecznych. Zespół dzieli się na cztery grupy wiekowe: Euforia Mini, Euforia Kids, Euforia Teen i Euforia. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu i prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów.

  Tańczymy nie tylko układy grupowe, ale również prezentujemy solistki, duety i mini formacje. Co roku zespół wykonuje swoje choreografie podczas wszelkich imprez na terenie gminy Popielów, a także bierze udział w ogólnopolskich festiwalach tanecznych oraz Mistrzostwach Polski Mażoretek. W 2023 roku zespół z sukcesem zadebiutował w kategorii Show.

  Sukcesy, z których jesteśmy szczególnie dumne to również II-Vice Mistrz Polski w kategorii mini formacja pom pom juniorki na MP w Kędzierzynie-Koźlu (2019),  

  7 medali na MP w Krzywiniu (2019) oraz dwukrotny udział w Mistrzostwach Europy w Chorwacji (2018,2019), gdzie najlepsze IV miejsce wytańczyły juniorki w kategorii scena pompom (2018).  

  Największe sukcesy sezonu 2022/23 to 1 miejsce w kategorii show kadetki "Pizza Party" i 1 miejsce w kategori show seniorki "Alicja w Krainie Czarów" na Mistrzostwach Polski w Cieszynie, również dwa pierwsze miejsca zdobyte na konkursie Fantan w Opolu, Vice Mistrz Polski w kategorii show kadetki na MP w Kędzierzynie-Koźlu, 2 miejsce mini formacji pompon seniorek na Mistrzostwach Polski Środkowej w Sulejowie. Zespół z sukcesem wystartował w Mistrzostwach Europy, które odbyły się 10.09.23 r. w Opolu zdobywając trzy pierwsze miejsca w kategorii show kadetki, show seniorki i mini formacja pom pon seniorki. 

  Instruktorem zespołu jest Justyna Gawrońska i Patrycja Kupczyk.


  Galeria zdjęć:

  • Zespół taneczny EUFORIA
  • Zespół taneczny EUFORIA
  • Zespół taneczny EUFORIA
  • Zespół taneczny EUFORIA
  • Zespół taneczny EUFORIA
  • Zespół taneczny EUFORIA
  • Zespół taneczny EUFORIA
  • Zespół taneczny EUFORIA  Data publikacji: 2021-03-24 22:12:08