Członkowie grupy WANDRUSIE po raz kolejny uczestniczyli w Diecezjalnej Pielgrzymce Rowerzystów na Górę św. Anny. Jak co roku wydarzenie zgromadziło wielu miłośników dwóch kółek, wspólnej modlitwy i aktywnego wypoczynku. Uczestnicy pokonali trasę w atmosferze życzliwości, biorąc udział w uroczystościach religijnych oraz spotkaniach z rowerzystami z różnych miejscowości. Pielgrzymka była okazją do wspólnego spędzenia czasu, aktywności na świerzym powietrzu oraz pielęgnowania wieloletniej tradycji rowerowych wyjazdów na Górę św. Anny.


    Galeria zdjęć:

    • WANDRUSIE NA DIECEZJALNEJ PIELGRZYMCE ROWERZYSTÓW NA GÓRĘ ŚW. ANNY
    • WANDRUSIE NA DIECEZJALNEJ PIELGRZYMCE ROWERZYSTÓW NA GÓRĘ ŚW. ANNY
    • WANDRUSIE NA DIECEZJALNEJ PIELGRZYMCE ROWERZYSTÓW NA GÓRĘ ŚW. ANNY
    • WANDRUSIE NA DIECEZJALNEJ PIELGRZYMCE ROWERZYSTÓW NA GÓRĘ ŚW. ANNY
    • WANDRUSIE NA DIECEZJALNEJ PIELGRZYMCE ROWERZYSTÓW NA GÓRĘ ŚW. ANNY
    • WANDRUSIE NA DIECEZJALNEJ PIELGRZYMCE ROWERZYSTÓW NA GÓRĘ ŚW. ANNY



    Data publikacji: 2026-05-13 10:09:14