W Samorządowym Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji w Popielowie nie zwalniamy tępa! 24 kwietnia 2026 r. grupa 54 uczestników wieku 15 - 19 lat weźmie udział w wyjątkowym wyjeździe do Teatru Muzycznego Capitol na spektakl „Romeo i Julia". To kolejne działanie realizowane w ramach projektu „Muzyczne nutki w gminie Popielów", które rozwija zainteresowania kulturalne i artystyczne młodzieży. Każdy z uczestników otrzyma chustę, dzięki której łatwo będzie rozpoznać uczestników grupy, a jednocześnie promować naszą placówkę. Chusty zostały przygotowane z dbałością o detale przez lokalną pracownię Balbinkowo by Balba - hand made i fotografia, za co serdecznie dziękujemy.

    Projekt realizowany jest dzięki wsparciu programu Kulturalny ORLEN, organizowanego przez ORLEN S.A. oraz Fundację ORLEN im. Ignacego Łukasiewicza. 

    Cieszymy się, że możemy wspólnie tworzyć przestrzeń do rozwijania pasji i kontaktu z kulturą na najwyżzym poziomie.


    Galeria zdjęć:

    • TEATRALNY WYJAZD MŁODZIEŻY W RAMACH PROJEKTU KULTURALNY ORLEN
    • TEATRALNY WYJAZD MŁODZIEŻY W RAMACH PROJEKTU KULTURALNY ORLEN



    Data publikacji: 2026-04-22 10:48:20