W ramach projektu „Muzyczne nutki w gminie Popielów" młodzież z naszej gminy wzięła udział w wyjątkowym wyjeździe do Teatru Muzycznego Capitol , gdzie obejrzała spektakl „Romeo i Julia " w reżyserii Jana Klaty. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć ponadczasową historię miłości dwojga kochanków z Werony w nowoczesnym, muzycznym wydaniu. Wyjazd okazał sie nie tylko cenną lekcją, ale także ważnym doświadczeniem artystycznym, ukazującym siłę połączenia teatru i muzyki oraz uniwersalne przesłanie o konsekwencji nienawiści. W wydarzeniu wzięła udział młodzież ze szkół podstawowych z Karłowic, Popielowa oraz Starych Siołkowic.
Projekt realizowany jest dzięki wsparciu programu Kulturalny ORLEN, organizowanego przez ORLEN S.A. oraz Fundację ORLEN im. Ignacego Łukasiewicza.
















