Z radością informujemy, że uczestniczka naszych zajęć wokalnych Milena zdobyła II miejsce podczas IV Festiwalu Śląskiej i Powstańczej Piosenki, który odbył się w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich. Wykonanie utworu „Czemu płaczesz Ty, Powstańcze?" zostało wysoko ocenione przez jury. To ogromny sukces oraz dowód talentu, pracy i zaangażowania naszej młodej wokalistki. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych muzycznych osiągnięć.


    Galeria zdjęć:

    • SUKCES MILENY NA FESTIWALU ŚLĄSKIEJ I POWSTAŃCZEJ PIOSENKI
    • SUKCES MILENY NA FESTIWALU ŚLĄSKIEJ I POWSTAŃCZEJ PIOSENKI
    • SUKCES MILENY NA FESTIWALU ŚLĄSKIEJ I POWSTAŃCZEJ PIOSENKI



    Data publikacji: 2026-05-11 11:26:39