Po kilku latach sekcja turystyczna WANDRUSIE ponownie odwiedziła Wilczą Bubę - miejsce dobrze znane uczestnikom naszych rowerowych rajdów. Tym razem czekała na nas wyjątkowa niespodzianka. W miejscu dawnej, zniszczonej gospody stoi dziś nowy budynek, który swoim wyglądem nawiązuje do historycznej karczmy i zachęca turystów do odpoczynku w sercu lasu. Wyprawa była nie tylko okazją do aktywnego spędzenia czasu, ale także do zobaczenia, jak zmnienia się to wyjątkowe miejsce ma przestrzeni lat.





