Po kilku latach sekcja turystyczna WANDRUSIE ponownie odwiedziła Wilczą Bubę - miejsce dobrze znane uczestnikom naszych rowerowych rajdów. Tym razem czekała na nas wyjątkowa niespodzianka. W miejscu dawnej, zniszczonej gospody stoi dziś nowy budynek, który swoim wyglądem nawiązuje do historycznej karczmy i zachęca turystów do odpoczynku w sercu lasu. Wyprawa była nie tylko okazją do aktywnego spędzenia czasu, ale także do zobaczenia, jak zmnienia się to wyjątkowe miejsce ma przestrzeni lat.


    Galeria zdjęć:

    • ROWEROWA WYPRAWA DO WILCZEJ BUDY - POWRÓT PO LATACH
    • ROWEROWA WYPRAWA DO WILCZEJ BUDY - POWRÓT PO LATACH
    • ROWEROWA WYPRAWA DO WILCZEJ BUDY - POWRÓT PO LATACH
    • ROWEROWA WYPRAWA DO WILCZEJ BUDY - POWRÓT PO LATACH
    • ROWEROWA WYPRAWA DO WILCZEJ BUDY - POWRÓT PO LATACH
    • ROWEROWA WYPRAWA DO WILCZEJ BUDY - POWRÓT PO LATACH



    Data publikacji: 2026-05-11 11:44:27