W niedzielę 13 kwietnia br. w Centrum Kultury Turystyki i Rekreacii w Popielowie odbył się Kiermasz Wielkanocny. Nie zabrakło ciekawych, pięknych i kolorowych stanowisk. Wystawcy dopisali, mogliśmy nabyć zarówno piękne wielkanocne ozdoby, stroiki,pisanki, świece, biżuterie jak i smakowite regionalne wyroby m.in.:miód, sery, wędliny, soki, pierogi, ciasta. Dziękujemy wszystkim wystawcom za piękne stoiska oraz wszystkim odwiedzającym za przybycie.






























