Rozpoczynamy przygotowania do 32. Finału WOŚP, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku ! Tym razem działania Fundacji skupiać się będą wokół płuc po pandemii - zbierane środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. " Tu wszystko gra! OK!"  - takie jest motto 32. Finału WOŚP.
    Zapraszamy do współdziałania firmy, darczyńców, wolontariuszy - wspólnie możemy wiele zdziałać! 

    Rejestracja wolontariuszy już trwa, planujemy zakończyć ją do 15 grudnia. Aby zostać wolontariuszem samodzielnie zarejestruj się przez stronę https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

    Poszukujemy także sponsorów i darczyńców, którzy już teraz mogą przekazywać nam rzeczy, vouchery lub wytwory do licytacji oraz wesprzeć sztab finansowo. Licytacje będą prowadzone podczas finału oraz na allegro. Zapraszamy do współpracy sołectwa, koła gospodyń wiejskich, strażaków i wszelkie miejscowe organizacje. Każda forma pomocy jest mile widziana, rozważymy każdy Wasz pomysł. Chęć współpracy można zgłaszać przez maila sztabpopielow@op.pl lub telefonicznie u szefa sztabu Justyny Gawrońskiej pod nr 794 344 056. W razie pytań również prosimy o kontakt. 


    Data publikacji: 2023-11-14 14:27:07