Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Popielowie już 30 stycznia 2020 roku! WOŚP gra od 30 lat dzięki ludziom dobrego serca. Możesz dołączyć do nich i zostać wolontariuszem lub sponsorem tego wyjątkowego wydarzenia.

  Chcesz aktywnie włączyć się w 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zostać wolontariuszem? Nie zwlekaj i zapisz się już dziś przez stronę iwolontariusz. Wolontariuszem może zostać każdy pełnoletni, ale przyjmowane są także osoby poniżej 16-go roku życia, które będą kwestować w towarzystwie osoby pełnoletniej. Pomóc może więc naprawdę każdy. 

  Jeśli chcesz zostać sponsorem możesz przekazać jakiś przedmiot na licytację, np. bon podarunkowy, własnoręcznie wykonaną ozdobę lub po prostu coś interesującego. Możesz przekazać fundusze, które zostaną wykorzystane podczas realizacji finału. Będąc właścicielem firmy, możesz wywiesić u siebie plakat informujący o finale. Skontaktuj się z szefem sztabu - tel.794344056.

  Nie wahaj się, bo dobro wraca. Pomóż nam zorganizować 30. Finał WOŚP w Popielowie. Sztab Popielów czeka właśnie na Ciebie! Wszystkie ręce na pokład i grajmy wspólnie!


  Galeria zdjęć:

  • 30. Finał WOŚP w Popielowie  Data publikacji: 2021-12-28 19:21:50